NEŠIOJAMŲJŲ KOMPIUTERIŲ AKUMULIATORIŲ (BATERIJŲ) ATNAUJINIMAS

Akumuliatorių atnaujinimas

Nešiojamųjų kompiuterių baterijose naudojami Li–Ion elementai, nauji nešiojamųjų kompiuterių akumuliatoriai vidutiniškai laiko nuo 1 iki 12 val. Po 2 – 3 metų kompiuteris dar nėra nusidėvėjęs, tačiau jo baterija dažniausiai laiko vos iki 30 minučių. Pirmoji pagalba – akumuliatoriaus atnaujinimas.

NEŠIOJAMŲJŲ KOMPIUTERIŲ AKUMULIATORIŲ (BATERIJŲ) ATNAUJINIMAS

Atnaujinimo metu senieji akumuliatoriaus elementai (celės) keičiami į naujus. Pakeitus elementus akumuliatoriuje perprogramuojamas laiko skaitliukas, koreguojami krovimo/iškrovimo parametrai, atstatomi kiti gamykliniai parametrai. Po remonto atliekamas specialus akumuliatoriaus kalibravimas ir keli testavimo ciklai. Visi darbai atliekami laikantis nešiojamojo kompiuterio gamintojo technologinių rekomendacijų. Šiuo metodu restauruotos baterijos tiek savo parametrais, tiek kokybe nenusileidžia naujoms, o kai kuriais parametrais net viršija.

 

KODĖL GERIAU ATNAUJINTI, NEI Pirkti naują ?

 

 • Viena iš pagrindinių baterijos kokybės savybių yra elementų (celių) parametrų sutapimas. Masinės gamybos metu gamintojai neturi galimybės tikrinti ir parinkti visus elementus pagal parametrų sutapimą, todėl dažna naujų baterijų trumpo tarnavimo priežastis – elementų parametrų skirtumas.

  Kiekvienas elementas baterijos atnaujinimo metu parenkamas individualiai.

 • Net ir nenaudojamos Li-Ion baterijos sensta. Nusipirkę naują bateriją, jūs nežinote, kiek laiko ji gulėjo sandėliuose.

  Restauravimo metu sudedami elementai, kurie buvo pagaminti ne vėliau nei prieš 2 – 3 mėnesius. Taip Jūs išvengsite rizikos, jog elementai baterijoje bus senstelėję.

 • Esant galimybei, į atnaujinamą akumuliatorių dedami didesnės talpos elementai, todėl kompiuterio akumuliatorius veiks 10 – 30% ilgiau.
 • Gamintojai, siekdami sumažinti gaminių savikainą, dažniausiai nesudeda visų elementų. Kaip matote nuotraukoje, į bateriją dedami plastmasiniai elementų pakaitalai. Šioje baterijoje sudėti aštuoni elementai, nors vietos yra dvylikai (pasitaiko ir taip, kad vietoje aštuonių elementų įdedami tik keturi).

  Atnaujinimo metu sudedamas maksimaliai galimas elementų skaičius (jei leidžia korpuso konstrukcija) ir akumuliatoriaus talpa padidinama dar 30 – 50%.

 • Šiuo metu siūlomų naujų pigių baterijų kokybė nėra itin gera. Baterijų valdikliai dažniausiai neturi apsaugų nuo perkaitinimo ar perkrovimo.

  Atnaujinat bateriją paliekamas senasis (originalus) sertifikuotas nešiojamo kompiuterio gamintojo valdiklis.

 • Išsirinkti tinkamą naują bateriją nėra paprasta. Korpuso atitikimas negarantuoja baterijos tinkamumo nešiojamajam kompiuteriui.

  Restauruojant bateriją, lieka originalus korpusas ir valdiklis, tai garantuoja 100% akumuliatoriaus suderinamumą su Jūsų kompiuteriu.

 • Senieji elementai utilizuojami. Galite būti tikri, kad atnaujinę bateriją nepakenksite gamtai.

 • Senąją bateriją atnaujinti yra pigiau nei pirkti naują.

  GARANTIJA

  Visoms atnaujintoms baterijoms yra suteikiama 12 mėnesių garantija. Atnaujinę nešiojamojo kompiuterio akumuliatorių, Jūs gaunate to paties laikotarpio garantinį aptarnavimą, kaip ir pirkdami naują bateriją. Šio laikotarpio pakanka baterijos veikimo ir atnaujinimo darbų kokybės įvertinimui.

  ATNAUJINIMO KAINA (Samsung arba P anasonic arba Sanyo Geriausiom cėlėm)

  Akumuliatoriaus atnaujinimo kaina visų pirmą priklauso nuo jame esančių celių skaičiaus. Ant akumuliatoriaus korpuso yra užrašas, kuriame nurodyti akumuliatoriaus parametrai: įtampa (V) ir talpa (mAh), pvz. 14,8V 4400mAh. Pagal šiuos parametrus žemiau pateiktoje lentelėje Jūs galite sužinoti apytikslę baterijos atnaujinimo kainą:

  Akumuliatorių talpa, mAh nuo 1800 iki 2600 nuo 3200 iki 5200 nuo 5200 iki 7800
  10.8 – 11.1V 45 € +PVM (3 celės) 60 € +PVM (6 celės) 70 € +PVM (9 celės)
  14.4 – 14.8V 50 € +PVM (4 celės) 65 €  +PVM(8 celės) 75 €  +PVM(12 celės)